Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Turniej Sportowy Przedszkoli

W dniu 6 maja 2011 r. w Hali Sortowej w Cisku odbył się VII MIĘDZYPRZEDSZKOLNY TURNIEJ SPORTOWY  „LUBIMY SIĘ BAWIĆ”. W turnieju udział wzięło 6 przedszkoli, które zmierzyły się ze sobą w 9 konkurencjach sportowo – zręcznościowych.

W  atmosferze wspaniałej zabawy  zwycięstwo przypadło Oddziałowi Kobylice Gminnego Przedszkola w Cisku.  Drużyna ta wystąpiła w składzie: Zemełka  Michaela, Długosz Franciszek, Frey Stanisław, Kukiełka Mateusz, Wiesiołek Aleksy, Gibas Anna, Meyse Karolina i Mikołajczyk Adrian. Opiekun – mgr Beata Welke.
Drugie miejsce zajęła  drużyna Gminnego Przedszkola w Łanach, w składzie: Łukasz Głombik,  Jakub Langer, Marek Wieczorek, Marek Zgaślik, Vivienne Siodlaczek, Natalia Kukiełka, Kinga Cholewa i Thomas Kaleta. Opiekun – Marta Wolf.
Podiumowe miejsce III przypadło drużynie Gminnego Przedszkola w Cisku: Kewin Dłubak, Mateusz Pilich, Paweł Nagórzański, Paulina Kostka, Oliwer Ficoń, Dawid Mierzwa, Weingart Dawid i Musioł Rafał. Opiekun – mgr Beata Hadam.

Pozostałe drużyny uplasowały się na IV pozycji.

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka

Wszystkie dzieci wykazały się ogromną wolą walki, za co nagrodzone zostały pamiątkowymi medalami oraz dyplomami. Podziękowania należą się również Gminnemu Gimnazjum w Cisku za udostępnienie Hali Sportowej, uczniom za pomoc w przeprowadzeniu zawodów – mierzenie czasu oraz panu koordynatorowi sportowemu Dawidowi Proksza za fachowe poprowadzenie zawodów. Dziękujemy również panu Łukaszowi Albert za pomoc w organizacji oraz przeprowadzeniu zawodów.

Dyrektor Gminnego Przedszkola w Cisku
mgr Irmgarda Leppich.

Wersja XML