Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wyróżnienie dla uczniów w programie Rok Szkoły w Ruchu

Brak opisu obrazkaUczniowie i nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej w Łanach aktywnie uczestniczą w różnych formach aktywności ruchowej poprawiając kondycję fizyczną i propagując zdrowy tryb życia w ramach ogłoszonego przez Ministra Edukacji Narodowej roku szkolnego 2013/2014 – „Rokiem Szkoły w Ruchu”. Inaugurując go w ubiegłym roku, Kuratorium Oświaty w Opolu zaproponowało szereg działań wpisujących się w ideę tego Programu, m.in. ogłoszony został konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych „Żyj sportowo” – promowanie aktywnego i bezpiecznego wypoczynku w trakcie ferii zimowych. 

7 maja 2014 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 29 im. Armii Krajowej w Opolu odbyło się uroczyste podsumowanie działań realizowanych w ramach programu Opolskiego Kuratora Oświaty "Roku Szkoły w Ruchu" w województwie opolskim, które połączone było z WARZYWIADĄ – 2014 – imprezą sportową dla klas I – III szkół podstawowych miasta Opola. W uroczystości wzięli udział: Barbara Kamińska – członek Zarządu Województwa Opolskiego, Halina Bilik – Opolski Kurator Oświaty, Rafał Rippel – Opolski Wicekurator Oświaty oraz znani opolscy sportowcy: Bartłomiej Bonk, Aida Bella, Jerzy Szczakiel, Wojciech Tyc, Janusz Trzepizur, Krzysztof Plaskota. 

W czasie imprezy Opolski Kurator Oświaty wręczył nagrody i dyplomy laureatom konkursów organizowanych w ramach  "Roku Szkoły w Ruchu" w województwie opolskim. I miejsce w konkursie plastycznym zajęła praca uczennic Michaeli Zemełka, Kingi Cholewa i Vivienne Siodlaczek, zaś wyróżnienie praca Danieli Szynol, Sary Kasek i Wiktorii Hałas. Prace zostały wykonane pod kierunkiem nauczyciela plastyki mgr Doroty Rzytki.

Brak opisu obrazka   Brak opisu obrazka

Relacja z WARZYWIADY na stronie http://www.kuratorium.opole.pl

Wersja XML