• SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

VIII Międzyprzedszkolny Turniej Sportowy

Brak opisu obrazka 25 maja 2012 roku w hali sportowej w Cisku odbył się VIII Międzyprzedszkolny Turniej Sportowy „Lubimy się bawić”, w którym zmierzyło się 7 drużyn:
7. Gminne Przedszkole w Cisku
Celem turnieju jest rozwijanie wśród dzieci zainteresowań sportem jako szczególną formą kształtowania osobowości, wdrażanie do współpracy i współzawodnictwa zespołowego opartego na wzajemnym zaufaniu, zrozumieniu i życzliwości oraz rozwijanie współpracy i integracji przedszkoli z sąsiednich gmin.
W atmosferze miłej i wesołej zabawy przedszkolaki zmierzyły się w następujących konkurencjach:
8. Rzuty woreczkiem do celu
I miejsce zdobyły przedszkolaki z Kobylic, drugie przypadło drużynie z Kędzierzyna – Koźla a trzecie zawodnikom z Zakrzowa. Pozostałe przedszkola zdobyły miejsce IV. Zwycięska drużyna po raz drugi otrzymała Puchar Przechodni a każde dziecko uczestniczące w zawodach zostało udekorowane medalem.
Sponsorem medali i dyplomów jest Urząd Gminy Cisek.

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka

Organizatorem Turnieju Sportowego było Gminne Przedszkole w Cisku we współpracy z Zarządem Gminnym Szkolnego Związku Sportowego.