Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Pasowanie na przedszkolaka i starszaka

W czwartek 15 marca 2012r. w sali Gminnego Ośrodka Kultury odbyło się UROCZYSTE PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA I STARSZAKA  dla dzieci uczęszczających do przedszkola w Cisku oraz oddziału zamiejscowego przedszkola w Kobylicach.

Uroczystość rozpoczęła się polonezem, który poprowadził prowadzący Pan Piotr Orian. Aby zostać pasowanym na przedszkolaka lub starszaka dzieci musiały wykazać się umiejętnością  tańca, śpiewu, recytacją wiersza. Pan Piotr do wspólnej zabawy zachęcił również licznie przybyłych rodziców, którzy też wykazali się nie lada umiejętnościami. Czas szybko minął w milej i przyjemnej atmosferze i nadszedł długo oczekiwany moment pasowania. Pani Dyrektor Urszula Pączko osobiście pasowała za pomocą ogromnego ołówka każde przybyłe dziecko a nauczycielki wręczały pamiątkowe dyplomy. Dzieci zostały poczęstowane słodyczami i soczkami.

Mamy nadzieję, że to wspaniale spotkanie na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków. 

Cisek - pasowanie na przedszkolaka i starszaka Cisek - pasowanie na przedszkolaka i starszaka Cisek - pasowanie na przedszkolaka i starszaka Cisek - pasowanie na przedszkolaka i starszaka Cisek - pasowanie na przedszkolaka i starszaka Cisek - pasowanie na przedszkolaka i starszaka Cisek - pasowanie na przedszkolaka i starszaka Cisek - pasowanie na przedszkolaka i starszaka Cisek - pasowanie na przedszkolaka i starszaka Cisek - pasowanie na przedszkolaka i starszaka Cisek - pasowanie na przedszkolaka i starszaka Cisek - pasowanie na przedszkolaka i starszaka Cisek - pasowanie na przedszkolaka i starszaka Cisek - pasowanie na przedszkolaka i starszaka Cisek - pasowanie na przedszkolaka i starszaka Cisek - pasowanie na przedszkolaka i starszaka

Wersja XML