Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Szanowni Mieszkańcy i Petenci - ograniczmy wizyty osobiste w Urzędzie Gminy

Wójt Gminy Cisek bardzo prosi i apeluje, aby w celu zminimalizowania zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa mieszkańcy i petenci ograniczyli swoje wizyty w Urzędzie Gminy do niezbędnego minimum. Większość spraw można załatwić w Urzędzie bez bezpośredniego kontaktu z urzędnikami.

Brak opisu obrazka
Do Urzędu Gminy Cisek należy przybyć osobiście wyłącznie w sprawach pilnych i niecierpiących zwłoki. W takich przypadkach prosimy o telefoniczne bądź e-mail-owe uzgodnienie godziny spotkania i zakresu niezbędnych czynności z pracownikami Urzędu Gminy Urzędu Stanu Cywilnego i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Z Urzędem, USC i GOPS-em możemy się skontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej, drogą telefoniczną lub listownie, korzystając z danych teleadresowych zamieszczonych na stronie internetowej urzędu: https://cisek.pl/38/7/dane-teleadresowe-i-czas-pracy.html

Podstawowe kontakty do Urzędu, USCi GOPS w Cisku:


Bez wychodzenia z domu możemy założyć również profil zaufany. Kiedy już nasza tożsamość zostanie elektronicznie potwierdzona, możemy się poprzez system e-PUAP kontaktować z Urzędem Gminy i innymi instytucjami. Wysłane w ten sposób pismo ma taką samą moc jak dokument podpisany przez nas odręcznie i dostarczony do Urzędu.Więcej na ten temat: https://www.gov.pl/web/gov/zaloz-profil-zaufany

Skrytka e-PUAP Urzędu Gminy Cisek: /99b4b7vmf6/skrytka
lub wejdź na stronę https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw

Przypominamy, że mieszkańcy mogą też bezpłatnie regulować swoje płatności na rzecz gminy za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub w placówkach bankowych. 

Bardzo proszę o zrozumienie zaistniałej sytuacji i zastosowanie się do niniejszego apelu.

Z poważaniem

WÓJT
/-/ Rajmund Frischko

 

Wersja XML