Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Uroczystość Dnia Babci i Dziadka w Gminnym Przedszkolu w Cisku

Dnia 20 lutego 2015r. dzieci z Gminnego Przedszkola w Cisku zaprosiły swoje babcie oraz dziadków na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, chcąc w tym dniu w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek oraz podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego dzieci z Przedszkola wspólnie ze swoimi Paniami przygotowały dla nich przedstawienie. 

Liczne przybyli goście z niecierpliwością czekali na występy swoich wnucząt. Dzieci zaprezentowały program artystyczny (wiersze, piosenki, tańce, grę na flażoletach) a następnie wręczyły  prezenty dla swoich ukochanych Babć (kwiaty, serduszka, bukiet z lizakiem) i Dziadków (kwiaty, laurka, papierowy krawat z muszką).

Gościom towarzyszyły chwile radości, uśmiechu ora łzy wzruszenia.  

  Następnie dzieci wraz z Babciami i Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.

Bardzo liczna frekwencja osób, które przyjęły zaproszenia swoich wnucząt świadczyła o gorących uczuciach które wiążą wspólne pokolenia.

Najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, samych pogodnych i pomyślnych dni z okazji tak ważnego święta, jakim jest Dzień Babci i Dziadka w imieniu własnym, wszystkich dzieci oraz całego personelu placówki złożyła Dyrektor Przedszkola Pani Urszula Pączko.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.

Wersja XML